Technologie

 

Sádrokartonová deska – se skládá ze sádrového jádra oboustranně opláštěného speciálními kartony. Je nehořlavá, zdravotně nezávadná, pachově neutrální. Desky se rozlišují na obyčejné, impregnovamé (do vlhkého prostředí – sprchy, koupelny), se zvýšenou protipožární odolností a na protipožárně impregnované. Na finální povrchovou úpravu sádrokartonové desky je zakázáno aplikovat prvky obsahující vápno, vodní sklo a silikáty.

Červený Kostelec - Volhejn s.r.o. Podhledy ze sádrokartonu

své uplatnění nachází nejvíce v rodinných domcím, restauracích, hotelech, školách,…. Podhledy mohou být doplněny o různé odskoky a oblouky, kterými dodáte vašemu stropu originální vzhled.

Lomnice nad Popelkou - Emuge Příčky ze sádrokartonu

se montují tam, kde neslouží jako statický nosný prvek. Dobře se do nich ukryjí rozvody elektrického vedení, vody, odpadů či topení.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Zateplení

pro zateplení se používají tepelně-izolační materiály z kamenné nebo skelné vlny. Jsou chemicky neutrální, nehořlavé a nevyvolávají korozi. Zabraňují množení bakterií a hub.

Trutnov (2)
Parotěsná zábrana

umísťuje se mezi tepelnou izolaci a vnitřní obklad pro zamezení pronikání vlhkosti z místnosti do tepelné izolace.

Police nad Metují - domov důchodců Minerální akustické kazetové podhledy

jsou lehké vodorovné konstrukce sloužící ke snížení výšky místnosti. Jsou vhodné do administrativních, obchodních, nemocničních i průmyslových objektů. Jejich výhodou je rychlý a čistý průběh stavby. Další výhodou je možnost opakovaného přístupu do meziprostor nad podhledem.